Arena Pass już otwarta!

Zbierz wszystkich swoich towarzyszy broni i razem dołączcie do jednego z największych wydarzeń online w grze World of Warcraft. Już teraz możecie się rejestrować – Arena Pass World of Warcraft jest już oficjalnie otwarta!

Możecie zgłaszać wszystkie swoje postacie (maksymalnie trzy) będące na poziomie 85 o dowolnej klasie i rasie. Zapisz się, stwórz i walcz o chwałę, honor, tytuły specjalne i dodatkowe zwierzątka (pet).

Po wejściu do królestwa Arena Pass będziesz miał dostępne wszystkie zbroje, broń, akcesoria, enchanty, kamienie szlachetne, złoto, glyphsy, treningi i zwierzątka. Dzięki temu możecie dowolnie dostosować własne postacie.

Jesteś gotowy? Jeżeli tak to zarejestruj się razem ze swoim zespołem i walcz wykorzystując swoje umiejętności i strategię w modelu walki 3v3.

Jeśli zagracie conajmniej 50 meczy tą samą postacią w jednej drużynie w przeciągu 4tygodniu na Arena Pass to na koniec otrzymacie zwierzątko: opancerzonego Murloca (armoured murloc non-combat pet), który będzie towarzyszył Ci w późniejszych przygodach w świecie World of Warcraft.
Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji zapoznaj się z działem FAQ (wersja angielska).

Zarejestruj się już dzisiaj i przystąp do nowej ekscytującej przygody!

O Rhon

Był sobie kiedyś wojownik, mag, niecny i podstępny rzezimieszek - pogardzony przez społeczeństwo znalazł własny sposób na świat, na wielką przygodę, życie zgodne tylko z jego zasadami "żyć aby przetrwać". Zabijać wszystko co się rusza - takie motto towarzyszy Rhonowi od narodzin. W zimowe dni znajdziesz mnie na wyżynach Molten Core, zaś w letnie ciepłe wieczory na Abyssal Maw. Daj znać jak będziesz w pobliżu :)