First Aid – Pierwa pomoc – Poradnik Profesji wow

IkonaPierwsza Pomoc (First Aid) – Poradnik profesji
Z tego poradnika dowiesz się jak w szybki i efektywny sposób zdobyć najwyższy level drugorzędnej profesji – pierwsza pomoc. Profesja ta jest bardzo łatwa w trenowaniu a jej produkty – bandaże są bardzo przydatne podczas naszych wędrówek po świecie World of Warcraft. Bandaże nie mogą być używane podczas walki jednak poza nią w błyskawiczny sposób regenerują nasze zdrowie.

Aby nauczyć się pierwszej pomocy odwiedź trenera tej profesji. Po rozmowie automatycznie dowiesz się jak wytwarzać Linen Bandage. Nie potrzebujesz żadnych przyrządów. 50 Linen cloth wystarczy do zrobienia takiej samej liczby Linen Bandage. W ten sposób osiągniemy poziom 40 profesji. Teraz będziemy potrzebowali 120 Linen Cloth aby utworzyć 60 Heavy Linen Bandage. Nie zapomnij odwiedzić trenera by nauczyć się tej recepty. Na poziomie 75 odwiedzamy trenera by móc kontynuować naszą naukę. Stworzenie 60 Heavy Linen Bandage wystarczy by osiągnąć poziom 80. Następnie do poziomu 115 będziemy musieli zrobić 60 Wool Bandage, potrzebne nam będzie do tego 60 Wool Cloth. Od poziomu 115 do poziomu 150 musimy zrobić 60 Heavy Wool Bandage, niezbędne będzie nam tutaj 120 Wool Cloth.

Po osiągnięciu poziomu 150 udajemy się do trenera by nauczyć się Expert First Aid. Do poziomu 180 wytwarzamy około 50 Silk Bandage, będzie nam do tego potrzebne 50 Silk Cloth. Następnie do poziomu 210 robimy 50 Heavy Silk Bandage, potrzebujemy do tego 100 Silk Cloth. Udajemy się do trenera, aby ten nauczył nas Artisan First Aid. Tworzymy 50 Mageweave Bandage za pomocą 50 Mageweave Cloth. W ten sposób powinniśmy uzyskać poziom 240 naszej profesji. Następnie do poziomu 260 tworzymy 30 Heavy Mageweave Bandage, potrzebujemy do tego 60 Mageweave Cloth. Od 260 do 290 wytwarzamy 50 Runecloth Bandage za pomocą 50 Runecloth. Do poziomu 330 wytwarzamy 80 Heavy Runecloth Bandage, będziemy do tego potrzebować 160 Runecloth. Gdy osiągniesz poziom 300, odwiedź Burko (Przymierze) lub też Aresella (Horda) oboje znajdują się w Hellfire Peninsula. Mają oni za zadanie nauczyć nas Master First Aid.

Do poziomu 360 tworzymy 50 Netherweave Bandage za pomocą 50 Netherweave Cloth. Następnie do poziomu 375 musimy zrobić 25 Heavy Netherweave Bandage. Potrzebujemy do tego 50 Netherweave Cloth. Teraz czas na naukę Grand Master First Aid. Możemy to zrobić u trenera pierwszej pomocy znajdującego się w Borean Tundra, Howling Fjord lub też Dalaran. Do poziomu 400 potrzebujemy 45 Frostweave Bandage, czyli 45 Frostweave Cloth. Ostatnią receptą, której potrzebujemy do osiągnięcia najwyższego poziomu profesji jest Manual: Heavy Frostweave Bandage. Niestety nie dostaniemy jej u trenera. Bardzo często wypada ona z Ice Trolls znajdujących się w Zul’Drak. Po zdobyciu tej recepty tworzymy Heavy Frostweave Bandage aż do osiągnięcia najwyższego poziomu. Dodatkowo za utworzenie 500 Heavy Frostweave Bandage zdobędziemy achievementa.

 

O Rhon

Był sobie kiedyś wojownik, mag, niecny i podstępny rzezimieszek - pogardzony przez społeczeństwo znalazł własny sposób na świat, na wielką przygodę, życie zgodne tylko z jego zasadami "żyć aby przetrwać". Zabijać wszystko co się rusza - takie motto towarzyszy Rhonowi od narodzin. W zimowe dni znajdziesz mnie na wyżynach Molten Core, zaś w letnie ciepłe wieczory na Abyssal Maw. Daj znać jak będziesz w pobliżu :)