Lockpicking – Otwieranie zamków – Poradnik Profesji wow

IkonaLockpicking (Otwieranie Zamków) – Poradnik profesji
Z tego poradnika dowiesz się jak szybko i skutecznie osiągnąć najwyższy poziom profesji Lockpicking. Otwieranie zamków jest łatwą do levelowania profesją. Profesja ta dostępna jest tylko i wyłącznie dla łotrzyków. Jej maksymalny poziom to 400. Pełną listę skrzynek, które możesz otworzyć osiągając dany level profesji możesz zobaczyć tutaj. Oprócz skrzynek możesz również otwierać różnego typu drzwi itp.

Aby wbić szybko lewel 100 należy otwierać Buccaneer’s Strongbox – dostępne na statku niedaleko Ratchet (The Barrens) lub też Burial Chest – szczególnie polecane dla Krwawych Elfów. Jeżeli gramy po stronie przymierza otwieramy Practice Lockboxes – znajdziemy je w Redridge Mountains. Skrzynki bardzo szybko się odnawiają dlatego też wbicie levelu 100 nie jest trudne.

Aby zapewnić sobie lewel 170 najlepiej będzie wykonywać questy przeznaczone dla łotrzyków. Jeżeli skończyliśmy już wszystkie questy nadal możemy wbić kilka punktów na skrzynkach wykorzystywanych w zadaniach. Aby to zrobić będziemy musieli jednak wybrać naszą umiejętność z książki z zaklęciami, inaczej punkty nie zostaną zaliczone. Jeżeli gramy po stronie Hordy należy szukać Gallywix’s Lockbox w The Barrens, natomiast Przymierze szuka Duskwood Chest w Westfall. Teraz musimy udać się do Badlands – Angor Fortress. Szukamy tam Battered Footlocker – Angor Fortress – Na górze, Dented Footlocker – Angor Fortress – Na dole. Na tych skrzynkach ćwiczymy aż do poziomu 225. Nie próbuj okradać mobów ponieważ skrzynki, które znajdziesz będą dla Ciebie szare.

Po osiągnięciu poziomu 225 udajemy się do Searing Gorge, niedaleko Badlands. Teraz należy również okradać moby, ponieważ wypadające z nich skrzynki również będą nam pomocne. Szukamy również Dented Footlocker i wbijamy lewel 250. Następnie udajemy się do Tyr’s Hand w Eastern Plaguelands. Również okradamy napotkane moby, szukamy także Scarlet Footlockers. Na poziomie 300 udajemy się do Zangarmash by tam szukać Wicker Chest. Tutaj również wypada okraść moby ponieważ wypada z nich Strong Junkbox, które również dają nam punkty na tym poziomie. Wbijamy poziom profesji do 325.

Po osiągnięciu poziomu 325 udajemy się do Nagrand aby tam zająć się otwieraniem Dented Footlocker. Kiedy osiągniesz poziom 350 możesz udać się do Northrendu aby tam okradać moby. Otwieranie skrzynek to jednak dużo szybszy sposób na osiągnięcie poziomu 375. Po osiągnięciu 375 udajemy się do Northrendu i tam okradamy Humanoid moby. Uzyskujemy z nich Reinforced Junkboxes. W ten sposób osiągniemy poziom 400. Życzmy powodzenia w levelowaniu profesji.

O Rhon

Był sobie kiedyś wojownik, mag, niecny i podstępny rzezimieszek - pogardzony przez społeczeństwo znalazł własny sposób na świat, na wielką przygodę, życie zgodne tylko z jego zasadami "żyć aby przetrwać". Zabijać wszystko co się rusza - takie motto towarzyszy Rhonowi od narodzin. W zimowe dni znajdziesz mnie na wyżynach Molten Core, zaś w letnie ciepłe wieczory na Abyssal Maw. Daj znać jak będziesz w pobliżu :)