Instancja The Violet Hold

IkonaThe Violet Hold Między magicznymi uliczkami Dalaranu wznosi się ogromna Fioletowa Twierdza. Jest to świadectwo chwały władców miasta, Kirin Tor. Wyglądająca spokojnie twierdza kryje we wnętrzu straszliwą prawdę.

Mało kto wie że twierdza ta służy od wielu lat jako więzienie dla istot, które mogłyby zagrozić mieszkańcom Dalaran. Każda część Fioletowej Twierdzy zamieszkiwana jest przez straszliwe stworzenia, nad którymi ciągłą władzę sprawuje Kirin Tor. Trafił tu między innymi samego Księcia Kael’thas Sunstridera. Został on uwięziony po zawarciu desperackiego sojuszu z nagami. Przy pomocy Lady Vashj udało mu się jednak uciec. Nie licząc tego zdarzenia w fortecy od latpanował spokój i porządek. Wszystko jednak uległo zmianie.

Pragnący odzyskać kontrolę nad magią świata Azeroth Malygos za pośrednictwem swych błękitnych smoków zorganizował niespodziewany, gwałtowny atak na Dalaran. Wykorzystując pęknięcie w dachu Twierdzy podwładni Smoczego Aspetku przeniknęli do jej wnętrza. Bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców znajdujących się na zewnątrz Fioletowej Twierdzy zostało poddane próbie.

Jak się dostać do Instancji Thr Violet Hold:

 

 

 

 

 

 

 

Członkowie Kirin Tor byli zaskoczeni. Sami nie potrafili poradzić sobie z tą sytuacją. Dążąc do szybkiego powstrzymania inwazji, zwrócili się z prośbą o pomoc do bohaterów Hordy oraz Przymierza. Dzielni bohaterowie ruszyli na pomoc miastu. W między czasie zaczęły pojawiać się pogłoski o tym że Fioletowa Twierdza ciągle rośnie w siłę.

Znajdujący się wewnątrz Twierdzy obrońcy informują że z powodu nierozważnych działań Malygosa uwięzieni nikczemnicy zaczęli uciekać ze swoich cel. Zdaniem strażników ma być jeszcze gorzej. Dalran ma dla Malygosa ogromne znaczenie, dlatego też zdecydował się wysłać Cyanigosę, jedną ze swoich najpotężniejszych sług po to by zagwarantować zwycięstwo i zniszczenie miasta oraz wszystkich ośmielających się go bronić ludzi. Dzielni śmiałkowie muszą stawić czoła wyzwaniom czychających na nich wewnątrz Fioletowej Twierdzy. W przeciwnym razie całe Dalaran zostanie unicestwione..

Ikona

 

O Rhon

Był sobie kiedyś wojownik, mag, niecny i podstępny rzezimieszek - pogardzony przez społeczeństwo znalazł własny sposób na świat, na wielką przygodę, życie zgodne tylko z jego zasadami "żyć aby przetrwać". Zabijać wszystko co się rusza - takie motto towarzyszy Rhonowi od narodzin. W zimowe dni znajdziesz mnie na wyżynach Molten Core, zaś w letnie ciepłe wieczory na Abyssal Maw. Daj znać jak będziesz w pobliżu :)