Instancja Wailing Caverns

IkonaWailing Caverns Z zapisków Branna Bronzebearda dowiadujemy się że Zawodzące Jaskinie zostały odkryte przez grupę kierowaną przez nocnego elfa imieniem Naralex. Grupa druidów odkryła w sercu Pustkowi sieć podziemnych jaskiń i szczelin. Naralex miał nadzieje że łącząc się ze Sznaragdowym Snem z wnętrza grot znajdzie sposób na to by Pustkowia znów mogły być porośnięte bujnym lasem, tak jak za dawnych lat. Gdy przebywał w Szmaragdowym Śnie jego wyobrażenie zmieniło się w koszmar, Zwodzące Jaskinie zaś uległy przemianie. W chwili obecnej zamieszkują je olbżymie węże, jaszczury, krokodyle i inne straszne stworzenia. Źródła płynące w jaskini uległy skażeniu. Uczniowie Druidów Kła (bo tak nazywała się grupa prowadzona przez Naralexa) szukają sposobu na oczyszczenie grot. Najpierw jednak przyjdzie im się zmierzyć z czterema opętanymi druidami, którzy strzegą śpiącego ciała Naralexa.

W Zwądzących Jaskiniach spotkamy pełno szczelin tryskających parą. Niegdyś łagodni mieszkańci grot zamienili sie w krwiożerczych, zabójczych drapieżców. Nie są znane dalsze losy Naralexa. Mówi się że ciągle znajduje się on w sercu labiryntu, uwięziony w granicach Szmaragdowego Snu. Instancje tą znajdziemy w Kalimdorze. Najgroźniejszym władcą jest tutaj Mutanus Pożeracz.

Obrazek

O Rhon

Był sobie kiedyś wojownik, mag, niecny i podstępny rzezimieszek - pogardzony przez społeczeństwo znalazł własny sposób na świat, na wielką przygodę, życie zgodne tylko z jego zasadami "żyć aby przetrwać". Zabijać wszystko co się rusza - takie motto towarzyszy Rhonowi od narodzin. W zimowe dni znajdziesz mnie na wyżynach Molten Core, zaś w letnie ciepłe wieczory na Abyssal Maw. Daj znać jak będziesz w pobliżu :)