Zapraszaj znajomych do grupy spoza serwera

Na oficjalnym forum pojawił się post z ciekawą informacją.

Ekipa World of Warcraft pracuje obecnie nad nowym rozwiązaniem, które pozwoli na dodatkową opcję:  zapraszanie do grupy znajomych z innych serwerów, aby docelowo skorzystać z systemu Dungeon Finder. Rozwiązanie to byłoby bardzo dobre i funkcjonalne, gdyby nie to, że osoba zapraszająca będzie musiała mieć dostęp do strefy premium.

Podsumowując korzystać będą mogli tylko Ci, którzy zapłacą dodatkowo. Blizzard dopiero pracuje nad tym rozwiązaniem i sam nie ukrywa, że jest ono skomplikowane, więc przyjdzie nam jeszcze poczekać na pierwsze efekty. Póki co postęp prac można na bieżąco śledzić na Public Test Realm w niesamowicie fantastycznym świecie World of Warcraft.

O Rhon

Był sobie kiedyś wojownik, mag, niecny i podstępny rzezimieszek - pogardzony przez społeczeństwo znalazł własny sposób na świat, na wielką przygodę, życie zgodne tylko z jego zasadami "żyć aby przetrwać". Zabijać wszystko co się rusza - takie motto towarzyszy Rhonowi od narodzin. W zimowe dni znajdziesz mnie na wyżynach Molten Core, zaś w letnie ciepłe wieczory na Abyssal Maw. Daj znać jak będziesz w pobliżu :)