Jubilerstwo (Jewelcrafting)

IkonaJubilerstwo (Jewelcrafting) to profesja, która pojawiła się wraz z ukazaniem się pierwszego dodatku do gry – The Burning Crusade. Obok jawelcraftingu najlepiej trenować również mining, ponieważ właśnie z tej profesji zdobędziemy najwięcej niezbędnych materiałów. Jubilerstwo polega na tworzeniu pierścionków, naszyjników oraz kolczyków, które zwiększają statystyki naszej postaci. Nowości jakie wprowadziło ze sobą jubilerstwo to sockety w przedmiotach, w które możemy wkładać różne kamienie aby w ten sposób zwiększyć statystyki. Jubilerstwo nie jest profesją trudną a bardzo dobrze opłacalną.

Przedmioty bez problemu możemy wystawić w domu aukcyjnym a ich ceny są wysokie ze względu na oferowane bonusy. Jeżeli wybierzemy rasę z dodatku – Draenei, dostaniemy pięć dodatkowych punktów do jubilerstwa.

Kliknij tutaj aby zobaczyć pełną listę recept dostępnych dla tej profesji.

O Rhon

Był sobie kiedyś wojownik, mag, niecny i podstępny rzezimieszek - pogardzony przez społeczeństwo znalazł własny sposób na świat, na wielką przygodę, życie zgodne tylko z jego zasadami "żyć aby przetrwać". Zabijać wszystko co się rusza - takie motto towarzyszy Rhonowi od narodzin. W zimowe dni znajdziesz mnie na wyżynach Molten Core, zaś w letnie ciepłe wieczory na Abyssal Maw. Daj znać jak będziesz w pobliżu :)