Ścieżka Tytanów

Path of the Titans (Ścieżka Tytanów) to system ulepszeń postaci wprowadzony wraz z trzecim dodatkiem do World of Warcraft. System ten ma sprawić że nasza postać będzie jeszcze bardziej niepowtarzalna. Postęp zdobywania kolejnych leveli po 80 poziomie będzie strasznie zwalniał dlatego też gracze będą musieli zainteresować się nową formą zdobywania umiejętności, jaką będzie właśnie Ścieżka Tytanów. Do ulepszeń będzie wykorzystywana nowa, drugorzędna profesja – Archeologia. Dzięki tej profesji gracze będą mogli wykopać antyczne glify, które będą ulepszały statystyki naszej postaci. Antyczne Glify są oddzielone od Glifów dostępnych poprzez system Inskrypcji.

Nie będą one również oznaczone dla poszczególnych klas czy też ras, każdy będzie mógł użyć danego glifu. Będzie limit określający jak daleko możesz zajść w Ścieżkach Tytanów w ciągu jednego tygodnia.

Lista dostępnych ścieżek:

* Path of Aman’Thul, the High Father
* Path of Eonar, the Lifebinder
* Path of Norgannon, the Dreamweaver
* Path of Khaz’Goroth, the Shaper
* Path of Aggramar, the Avenger
* Path of Golganneth, the Thunderer

 

O Rhon

Był sobie kiedyś wojownik, mag, niecny i podstępny rzezimieszek - pogardzony przez społeczeństwo znalazł własny sposób na świat, na wielką przygodę, życie zgodne tylko z jego zasadami "żyć aby przetrwać". Zabijać wszystko co się rusza - takie motto towarzyszy Rhonowi od narodzin. W zimowe dni znajdziesz mnie na wyżynach Molten Core, zaś w letnie ciepłe wieczory na Abyssal Maw. Daj znać jak będziesz w pobliżu :)